MHP650PS28-EF
DigiKey raktári szám
1470-2192-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MHP650PS28-EF
Leírás
AC/DC CONVERTER 28V 644W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 28V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
84%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
9,18" H. x 4,00" Sz. x 2,50" M. (233,2mm x 101,6mm x 63,5mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB
Feszültség - 1. kimenet
28V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
23 A