MHP1000PS48
DigiKey raktári szám
1470-2188-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MHP1000PS48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 1000W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
85%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
9,55" H. x 5,90" Sz. x 2,40" M. (242,6mm x 149,8mm x 61,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Áram - 1. kimenet
21 A