MHP1000PS12
DigiKey raktári szám
1470-2183-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
MHP1000PS12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 1000W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
85%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
9,55" H. x 5,90" Sz. x 2,40" M. (242,6mm x 149,8mm x 61,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB
Feszültség - 1. kimenet
12V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
83 A