LCW320PS48
DigiKey raktári szám
1470-LCW320PS48-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
LCW320PS48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 322W
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 305VAC, 120 ~ 430VDC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), ipari
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
89%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, PFC
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
8,47" H. x 4,53" Sz. x 1,18" M. (215,0mm x 115,0mm x 30,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 305VAC, 120 ~ 430VDC
Tanúsítvány
CE, EN, UKCA, UL
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
6.7 A