JHM3048S12
DigiKey raktári szám
1470-JHM3048S12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
JHM3048S12
Leírás
30W PCB 36-75VDC INPUT 2:1 MEDIC
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 12V 2,5A 36V - 75V Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
30 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Felhasználás
orvosi
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
állítható kimenet, távoli BE/KI
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 80°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
88%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
36V
Tokozás
6-DIP modul
Bemeneti feszültség (max.)
75V
Méretek
2,00" H. x 1,00" Sz. x 0,40" M. (50,8mm x 25,4mm x 10,2mm)
Feszültség - 1. kimenet
Tanúsítvány
CB, CE, TUV, UKCA, UL
Max. kimeneti áram
2,5A