JCD0648S24
DigiKey raktári szám
JCD0648S24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
JCD0648S24
Leírás
DC DC CONVERTER 24V 6W
Gyártói standard átfutási idő
14 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
leválasztott modul DC/DC-átalakító 1 Kimenet 24V 250mA 36V - 72V Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
JCD0648S24 modellek
Kategória
Teljesítmény (Watt)
6 W
Gyrt.
Szigetelési feszültség
1.6 kV
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Csőtár
Tulajdonságok
OCP, OVP, SCP
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 100°C
Típus
leválasztott modul
Hatásfok
85%
Kimenetek száma
1
Rögzítés módja
Furatszerelt
Bemeneti feszültség (min.)
36V
Tokozás
24-DIP modul, 7 kivezetés
Bemeneti feszültség (max.)
72V
Méretek
1,25" H. x 0,80" Sz. x 0,41" M. (31,8mm x 20,3mm x 10,4mm)
Feszültség - 1. kimenet
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
250mA