HPT5K0TS100
DigiKey raktári szám
1470-HPT5K0TS100-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HPT5K0TS100
Leírás
AC/DC CONVERTER 100V 5000W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 100V 180 ~ 528VAC (3 fázis) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HPT5K0TS100 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
13,00" H. x 5,00" Sz. x 5,00" M. (330,2mm x 127,0mm x 127,0mm)
Bemeneti feszültség
180 ~ 528VAC (3 fázis)
Tanúsítvány
CB, CE, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
100V
Szabvány azonosító
60601-1; 60950-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
50 A