HPA1K5PS60
DigiKey raktári szám
1470-HPA1K5PS60-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HPA1K5PS60
Leírás
AC/DC CONVERTER 60V 1500W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 60V 90 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
92%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
11,00" H. x 4,20" Sz. x 1,64" M. (279,4mm x 106,7mm x 41,7mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE, EN, UKCA, UL
Feszültség - 1. kimenet
60V
Szabvány azonosító
60601-1; 60950-1; 62368-1
Áram - 1. kimenet
25 A