HDL3000PS24
DigiKey raktári szám
1470-HDL3000PS24-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HDL3000PS24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 3000W
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 90 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HDL3000PS24 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
91%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
terhelésmegosztás, PFC, távoli BE/KI, távoli érzékelés, univerzális bemenet
Típus
zárt
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
12,48" H. x 6,69" Sz. x 2,50" M. (317,0mm x 169,9mm x 63,5mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
125 A