GCS350PS15
DigiKey raktári szám
1470-3056-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GCS350PS15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 200W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
GCS350PS15 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Tulajdonságok
80 Plus® ezüst, állítható kimenet, PFC, távoli érzékelés, univerzális bemenet
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,50" M. (127,0mm x 76,2mm x 38,1mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
15V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
13.3 A