GCS350PS12
DigiKey raktári szám
1470-3055-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GCS350PS12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 200W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
GCS350PS12 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
80 Plus® bronz, állítható kimenet, PFC, távoli érzékelés, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,50" M. (127,0mm x 76,2mm x 38,1mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
16.7 A