GCS180PS24-C
DigiKey raktári szám
GCS180PS24-C-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GCS180PS24-C
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 151W
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
GCS180PS24-C modellek
Szigetelési feszültség
4000 V
Sorozat
Hatásfok
93%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Tulajdonságok
PFC, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
zárt
Tanúsítvány
CB, CE, TUV, UL
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
24V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
6.3 A