GCS150PS24
DigiKey raktári szám
1470-1326-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
GCS150PS24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 110W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
GCS150PS24 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,42" M. (127,0mm x 76,2mm x 36,3mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
4.6 A