FCS60US36
DigiKey raktári szám
1470-4692-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FCS60US36
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 60W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 80 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
FCS60US36 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
86%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,10" M. (101,6mm x 50,8mm x 27,9mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
36V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
1.67 A