FCS60US24
DigiKey raktári szám
1470-4691-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FCS60US24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 80 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
FCS60US24 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
85%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,10" M. (101,6mm x 50,8mm x 27,9mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
2.5 A