FCS40US15
DigiKey raktári szám
1470-4683-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FCS40US15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 40W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 80 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
FCS40US15 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
85%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 1,04" M. (76,2mm x 50,8mm x 26,5mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
15V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
2.67 A