FCS40US12
DigiKey raktári szám
1470-4682-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
FCS40US12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 40W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 80 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
FCS40US12 modellek
Kategória
Felhasználás
Háztartási berendezések, ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
82%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 1,04" M. (76,2mm x 50,8mm x 26,5mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CE
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
3.34 A