EPL225PS24
DigiKey raktári szám
1470-3019-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EPL225PS24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EPL225PS24 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
PFC, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,26" M. (101,6mm x 50,8mm x 32,3mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE, UL
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
6.25 A