EPL225PS15
DigiKey raktári szám
1470-3017-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EPL225PS15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 150W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
EPL225PS15 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 1,26" M. (101,6mm x 50,8mm x 32,3mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
15V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
10 A