EPL150PS18
DigiKey raktári szám
1470-4540-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EPL150PS18
Leírás
AC/DC CONVERTER 18V 100W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 18V 80 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
EPL150PS18 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 0,99" M. (101,6mm x 50,8mm x 25,2mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
18V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
5.56 A