ECS60US24
DigiKey raktári szám
1470-1294-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECS60US24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 60W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 80 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 1,05" M. (76,2mm x 50,8mm x 26,7mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
2.5 A