ECP180PS15
DigiKey raktári szám
1470-2372-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECP180PS15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 120W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECP180PS15 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
92%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
4,00" H. x 2,00" Sz. x 0,84" M. (101,6mm x 50,8mm x 21,6mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
15V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
8 A