ECP130PS36
DigiKey raktári szám
1470-3014-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECP130PS36
Leírás
AC/DC CONVERTER 36V 100W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 36V 85 ~ 264VAC Bemenet
EDA / CAD modellek
ECP130PS36 modellek
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
93%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
3,00" H. x 2,00" Sz. x 1,10" M. (76,2mm x 50,8mm x 28,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Feszültség - 1. kimenet
36V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
2.77 A