ECM140US15
DigiKey raktári szám
1470-4726-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECM140US15
Leírás
AC/DC CONVERTER 15V 140W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 15V 80 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECM140US15 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
88%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
5,00" H. x 3,00" Sz. x 1,30" M. (127,0mm x 76,2mm x 33,0mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE
Feszültség - 1. kimenet
15V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
8 A