ECL30UD01-T
DigiKey raktári szám
1470-1202-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECL30UD01-T
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V -12V 30W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 2 Kimenet 12V -12V 85 ~ 264VAC Bemenet
Kategória
Teljesítmény (Watt)
Szigetelési feszültség
3 kV
Hatásfok
84%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Típus
nyitott
Kimenetek száma
2
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Méretek
3,46" H. x 1,36" Sz. x 0,88" M. (87,9mm x 34,6mm x 22,4mm)
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
Feszültség - 2. kimenet
-12V
Min. terhelés szükséges
Igen
Áram - 1. kimenet
1.3 A
Alap típusszám
Áram - 2. kimenet
1.3 A