ECL10US48-T
DigiKey raktári szám
1470-1159-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECL10US48-T
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 10W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 85 ~ 264VAC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECL10US48-T modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyrt.
Szigetelési feszültség
3 kV
Sorozat
Hatásfok
82%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, egyenáramú bemenet engedélyezett, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
3,46" H. x 1,36" Sz. x 0,88" M. (87,9mm x 34,6mm x 22,4mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
48V
Min. terhelés szükséges
No
Áram - 1. kimenet
210 mA