ECE60US48
DigiKey raktári szám
1470-2596-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ECE60US48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 60W
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
zárt AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 1,25A 85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ECE60US48 modellek
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Gyártó
XP Power
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
86%
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Típus
zárt
Tokozás
4-DIP modul
Kimenetek száma
1
Méretek
3,60" H. x 1,50" Sz. x 1,10" M. (91,4mm x 38,1mm x 28,0mm)
Bemeneti feszültség
85 ~ 264VAC, 120 ~ 370VDC
Tanúsítvány
CSA, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
1,25A
Hálózat oldali szabályozás
±0,5%
Teljesítmény (Watt)
60 W
Terhelés oldali szabályozás
±1%