DSR240PS48
DSR240PS48
DSR240PS48
DigiKey raktári szám
1470-4675-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSR240PS48
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 48V 5A
Kategória
Max. kimeneti áram
5A
Teljesítmény (Watt)
240W
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Hatásfok
94%
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C
Tulajdonságok
univerzális bemenet
Méretek
4,88" H. x 1,77" Sz. x 4,69" M. (124,0mm x 45,0mm x 119,1mm)
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
48V