DSR120PS24 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
Raktáron: 496
Adatlap
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 24V 5A
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XP Power DSR Series AC to DC DIN Rail Power Supplies | Digi-Key Daily
DSR120PS24
DigiKey raktári szám
1470-4677-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSR120PS24
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 120W
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Szigetelési feszültség
3 kV
Gyártó
XP Power
Felhasználás
ipari, ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
91%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-25°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Elavult
Tulajdonságok
állítható kimenet, univerzális bemenet
Bemenet típusa
AC
Méretek
4,47" H. x 1,26" Sz. x 4,88" M. (113,5mm x 32,0mm x 124,0mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CB, CE, cURus, cULus, TUV
Bemeneti AC feszültség
85 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
24V
Min. terhelés szükséges
No
Max. kimeneti áram
5A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
120W