DSL240PS12-I
DigiKey raktári szám
1470-2516-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DSL240PS12-I
Leírás
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 192W
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
AC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 12V 16A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DSL240PS12-I modellek
Kategória
Szigetelési feszültség
3 kV
Gyártó
XP Power
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
90%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, terhelésmegosztás, univerzális bemenet
Bemenet típusa
AC
Méretek
4,59" H. x 2,52" Sz. x 5,65" M. (116,6mm x 64,0mm x 143,5mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CE, cULus, TUV
Bemeneti AC feszültség
88 ~ 264VAC
Szabvány azonosító
Feszültség - 1. kimenet
12V
Min. terhelés szükséges
No
Max. kimeneti áram
16A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
192W