DDC1524S12
DigiKey raktári szám
1470-2830-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
DDC1524S12
Leírás
DC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 15W
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
DC DIN sínre szerelhető tápegység 1 Kimenet 12V 1,25A
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
DDC1524S12 modellek
Kategória
Max. kimeneti áram
1,25A
Gyártó
XP Power
Teljesítmény (Watt)
15W
Sorozat
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Csomagolás
Doboz
Hatásfok
82%
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Bemenet típusa
DC
Méretek
2,22" H. x 0,71" Sz. x 3,58" M. (56,4mm x 18,0mm x 91,0mm)
Kimenetek száma
1
Tanúsítvány
CB
Bemeneti DC feszültség (min.)
9V
Szabvány azonosító
Bemeneti DC feszültség (max.)
36V
Alap típusszám
Feszültség - 1. kimenet
12V