CCM250PS24
DigiKey raktári szám
1470-4427-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCM250PS24
Leírás
AC/DC CONVERTER 24V 250W
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 24V 80 ~ 275VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
95%
Csomagolás
Ömlesztve
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
6,00" H. x 4,00" Sz. x 1,54" M. (152,4mm x 101,6mm x 39,1mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 275VAC
Feszültség - 1. kimenet
24V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
10.4 A