CCM250PS12
DigiKey raktári szám
1470-4425-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCM250PS12
Leírás
AC/DC CONVERTER 12V 250W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 12V 80 ~ 275VAC Bemenet
Kategória
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Gyrt.
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
95%
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
állítható kimenet, PFC, távoli BE/KI, készenléti kimenet, univerzális bemenet
Típus
nyitott
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Kimenetek száma
1
Méretek
6,00" H. x 4,00" Sz. x 1,54" M. (152,4mm x 101,6mm x 39,1mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 275VAC
Tanúsítvány
CB, TUV, UL
Feszültség - 1. kimenet
12V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
20.8 A