CCB250PS48
DigiKey raktári szám
1470-4412-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCB250PS48
Leírás
AC/DC CONVERTER 48V 250W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 48V 80 ~ 275VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
95%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
6,00" H. x 4,00" Sz. x 1,50" M. (152,4mm x 101,6mm x 38,1mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 275VAC
Feszültség - 1. kimenet
48V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
5.2 A