CCB250PS28
DigiKey raktári szám
1470-CCB250PS28-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCB250PS28
Leírás
AC/DC CONVERTER 28V 249W
Vevői azonosító
Részletes leírás
nyitott AC/DC-átalakítók 1 Kimenet 28V 80 ~ 275VAC Bemenet
Szigetelési feszültség
4 kV
Sorozat
Hatásfok
95%
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C (teljesítménycsökkenéssel)
Méretek
6,00" H. x 4,00" Sz. x 1,50" M. (152,4mm x 101,6mm x 38,1mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 275VAC
Feszültség - 1. kimenet
28V
Szabvány azonosító
Áram - 1. kimenet
8.9 A