ALM65US12
DigiKey raktári szám
1470-3138-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ALM65US12
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 65W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
12V 65 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ALM65US12 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Polaritás
Pozitív középpontos
Gyártó
XP Power
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Hatásfok
VI. szint
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 9,5mm
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
35,4" (0,9m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
4,94" H. x 2,19" Sz. x 1,32" M. (125,5mm x 55,5mm x 33,5mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE
Kimeneti feszültség
12V
Szabvány azonosító
60601-1; 62368-1
Max. kimeneti áram
5,4A
Tömeg
0,68font (308,44g)
Teljesítmény (Watt)
65 W
Alap típusszám
Terhelés nélküli energiafogyasztás
210mW (max.)