ALM200PS19
DigiKey raktári szám
1470-4872-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ALM200PS19
Leírás
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 201W
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
19V 201 W AC/DC külső Asztali (I. osztályú) adapter Vezeték (külön megvásárolható tartozék) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ALM200PS19 modellek
Kategória
Terhelés nélküli energiafogyasztás
150mW (max.)
Gyártó
XP Power
Felhasználás
ITE (kereskedelmi)
Sorozat
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
Négyszögletes, 4 pólusú
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
35,4" (0,9m)
Forma
Asztali (I. osztályú)
Bemeneti csatlakozó
IEC 320-C14
Bemenet típusa
Vezeték (külön megvásárolható tartozék)
Méretek
8,23" H. x 3,23" Sz. x 1,69" M. (209,0mm x 82,0mm x 43,0mm)
Bemeneti feszültség
80 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CCC, CSA, PSE, RCM, TUV
Kimeneti feszültség
19V
Szabvány azonosító
Max. kimeneti áram
10,6A
Alap típusszám
Teljesítmény (Watt)
201 W