ACM18US09
DigiKey raktári szám
1470-3949-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ACM18US09
Leírás
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 18W
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
9V 18 W AC/DC külső Fali rögzítés (II. osztály) adapter többadapteres (külön megvásárolható) Bemenet
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ACM18US09 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Polaritás
Pozitív középpontos
Gyártó
XP Power
Felhasználás
ITE (kereskedelmi), orvosi
Sorozat
Hatásfok
VI. szint, CoC Tier 2
Csomagolás
Doboz
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 60°C
Alkatrész státusza
Aktív
Kimeneti csatlakozó
kör alakú csatlakozódugó, 2,5mm belső átmérő x 5,5mm külső átmérő x 11,0mm
Régió
Nemzetközi
Vezeték hossza
70,9" (1,80m)
Forma
Fali rögzítés (II. osztály)
Bemeneti csatlakozó
Többpengés
Bemenet típusa
többadapteres (külön megvásárolható)
Méretek
3,46" H. x 1,18" Sz. x 1,95" M. (88,0mm x 30,0mm x 49,5mm)
Bemeneti feszültség
90 ~ 264VAC
Tanúsítvány
CB, CE
Kimeneti feszültség
9V
Szabvány azonosító
60601-1; 62368-1
Max. kimeneti áram
2A
Tömeg
0,18font (81,65g)
Teljesítmény (Watt)
18 W
Alap típusszám
Terhelés nélküli energiafogyasztás
75mW (max.)