36903205S
DigiKey raktári szám
732-11191-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
732-11191-1-ND - Vágott szalag (CT)
732-11191-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
36903205S
Leírás
RF COVER 0.787" SNAP FIT
Gyártói standard átfutási idő
11 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF árnyékoló Fedél 0,787" (20,00mm) X 0,787" (20,00mm) Szellőzőnyílás nélküli Bepattanó illesztés
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
36903205S modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Magasság (összesen)
0,126" (3,20mm)
Gyártó
Würth Elektronik
Hossz (összesen)
0,787" (20,00mm)
Sorozat
Szélesség (összesen)
0,787" (20,00mm)