151033RS03000
DigiKey raktári szám
732-5013-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
151033RS03000
Leírás
LED RED CLEAR 3MM ROUND T/H
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 621nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V Radiális
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
151033RS03000 modellek
Kategória
Lencse mérete
3,00mm átmérő
Gyrt.
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2V
Sorozat
Üzemi áram
20mA
Csomagolás
Ömlesztve
Fényszög
30°
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Szín
Jellemző hullámhossz
Konfiguráció
standard
Csúcs hullámhossz
628nm
Lencse színe
Színtelen
Tokozás
Radiális
Lencse fényáteresztő képessége
átlátszó
Gyártói tokozás
Fényerősség
Max. magasság
5,55mm