150505YS73300 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | 150505YS73300 |
Leírás | LED YELLOW CLEAR 5050 SMD |
Gyártói standard átfutási idő | 13 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | sárga 590nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2V 2020 (5050 metrikus) |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | 150505YS73300 modellek |
Kategória | Lencse mérete 4,00mm átmérő |
Gyrt. | Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.) 2V |
Sorozat | Üzemi áram 150mA |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Fényszög 120° |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja |
Szín | Jellemző hullámhossz |
Konfiguráció Független | Csúcs hullámhossz 592nm |
Lencse színe Színtelen | Tokozás 2020 (5050 metrikus) |
Lencse fényáteresztő képessége átlátszó | Gyártói tokozás |
Fényerősség | Méretek 5,00mm H. x 5,00mm Sz. |
Lencse formája Kerek lapos felső résszel | Max. magasság 1,65mm |