WAB400M12BM3
DigiKey raktári szám
1697-WAB400M12BM3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
WAB400M12BM3
Leírás
MOSFET 2N-CH 1200V 468A MODULE
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 1200V (1,2kV) 468A (Tc) lemezre szerelhető modul
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,6V / 106mA
Gyártó
Wolfspeed, Inc.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
1040nC / 15V
Csomagolás
Ömlesztve
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
29700pF / 800V
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Szilícium-karbid (SiC)
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Konfiguráció
2 N csatornás (félhíd)
Tokozás
modul
Drain-source feszültség (Udss)
1200V (1,2kV)
Gyártói tokozás
modul
Drain áram (Id) 25°C-on
468A (Tc)
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
4,25mohm / 400A, 15V