E4M0015075J2-TR
DigiKey raktári szám
1697-E4M0015075J2-TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1697-E4M0015075J2-TRCT-ND - Vágott szalag (CT)
1697-E4M0015075J2-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
E4M0015075J2-TR
Leírás
MOSFETS 5128 PF 554W 3.8V 180 NC
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 750 V 156A (Tc) 554W (Tc) Felületszerelt TO-263-7
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
E4M0015075J2-TR modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,8V / 15,4mA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
180 nC @ 15 V
Sorozat
Ugs (Max)
+19V, -8V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
5128 pF @ 500 V
Alkatrész státusza
Aktív
Teljesítményveszteség (max.)
554W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technológia
Típusjelölés
autóipar
Drain-source feszültség (Udss)
750 V
Minősítés
AEC-Q101
Drain áram (Id) 25°C-on
Rögzítés módja
Felületszerelt
Meghajtó feszültség (max. Rds On, min. Rds On)
15V
Gyártói tokozás
TO-263-7
Rds On (max.) / Id, Ugs
21mohm / 55,8A, 15V