CHB011M12GM4T
DigiKey raktári szám
1697-CHB011M12GM4T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CHB011M12GM4T
Leírás
SIC, MODULE, 11M, 1200V, 48 MM,
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 1200V (1,2kV) 100A (Tj) 265W (Tj) lemezre szerelhető
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
14,9mOhm / 100A, 15V
Gyártó
Wolfspeed, Inc.
Ugs(th) (Max) / Id
4V / 28mA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
405nC / 15V
Csomagolás
Doboz
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
10100pF / 800V
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
265W (Tj)
Technológia
Szilícium-karbid (SiC)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Konfiguráció
4 N-csatornás
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Drain-source feszültség (Udss)
1200V (1,2kV)
Tokozás
modul
Drain áram (Id) 25°C-on
100A (Tj)