CCB016M12GM3T
DigiKey raktári szám
1697-CCB016M12GM3T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CCB016M12GM3T
Leírás
MOSFET 6N-CH 1200V 50A MODULE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 1200V (1,2kV) 50A (Tj) 10mW lemezre szerelhető modul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CCB016M12GM3T modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,9V / 23mA
Gyártó
Wolfspeed, Inc.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
236nC / 15V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
6700pF / 1000V
Csomagolás
Doboz
Max. teljesítmény
10mW
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Szilícium-karbid (SiC)
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Konfiguráció
6 N csatornás
Tokozás
modul
Drain-source feszültség (Udss)
1200V (1,2kV)
Gyártói tokozás
modul
Drain áram (Id) 25°C-on
50A (Tj)
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
20,8mohm / 50A, 15V