CAB016M12FM3T
DigiKey raktári szám
1697-CAB016M12FM3T-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CAB016M12FM3T
Leírás
MOSFET 2N-CH 1200V 78A MODULE
Részletes leírás
MOSFET tömb 1200V (1,2kV) 78A (Tj) lemezre szerelhető modul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CAB016M12FM3T modellek
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
21,3mohm / 80A, 15V
Ugs(th) (Max) / Id
3,6V / 23mA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
236nC / 15V
Csomagolás
Doboz
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
6600pF / 800V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
1200V (1,2kV)
Gyártói tokozás
modul
Drain áram (Id) 25°C-on
78A (Tj)