CAB011A12GM3
DigiKey raktári szám
1697-CAB011A12GM3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CAB011A12GM3
Leírás
MOSFET 2N-CH 1200V 141A MODULE
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 1200V (1,2kV) 141A (Tj) 10mW lemezre szerelhető modul
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CAB011A12GM3 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,9V / 34mA
Gyártó
Wolfspeed, Inc.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
354nC / 15V
Sorozat
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
11000pF / 1000V
Csomagolás
Tálca
Max. teljesítmény
10mW
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Szilícium-karbid (SiC)
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Konfiguráció
2 N csatornás (félhíd)
Tokozás
modul
Drain-source feszültség (Udss)
1200V (1,2kV)
Gyártói tokozás
modul
Drain áram (Id) 25°C-on
141A (Tj)
Alap típusszám
Rds On (max.) / Id, Ugs
13,9mohm / 150A, 15V