CAB008M12GM3
DigiKey raktári szám
1697-CAB008M12GM3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CAB008M12GM3
Leírás
SIC 2N-CH 1200V
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
MOSFET tömb 1200V (1,2kV) lemezre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CAB008M12GM3 modellek
Kategória
Rds On (max.) / Id, Ugs
10,4mohm / 150A, 15V
Gyártó
Wolfspeed, Inc.
Ugs(th) (Max) / Id
3,6V / 46mA
Sorozat
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
472nC / 15V
Csomagolás
Tálca
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
13600pF / 800V
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 150°C (TJ)
Technológia
Szilícium-karbid (SiC)
Rögzítés módja
lemezre szerelhető
Konfiguráció
2 N csatornás (félhíd)
Tokozás
modul
Drain-source feszültség (Udss)
1200V (1,2kV)