281-3212-ND
281-3212-ND
DigiKey raktári szám
281-3212-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
Leírás
TERM BLOCK PLUG 6POS 3.81MM
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
6 érintkezős kapocsléc dugó, aljzatok 0,150" (3,81mm) 180° Lengő (soros)
Kategória
Áramerősség (UL)
10 A
Gyártó
Weidmüller
Feszültség (UL)
300 V
Sorozat
Vezetékméret (AWG)
16-28AWG
Csomagolás
Ömlesztve
Vezetékméret (mm²)
0,2-1,5mm²
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Típus
dugó, aljzatok
Üzemi hőmérséklet
-50°C ~ 120°C
Pozíciók száma
6
Párosított érintkezőfelület bevonata
ón
Pozíciók száma szintenként
6
Éghetőségi fokozat
UL94 V-0
Szintek száma
1
Védettség
IP20
Kivezetési raszter
0,150" (3,81mm)
Csavar mérete
M2
Csatlakozóvezeték iránya
180°
Csavarmeghúzási nyomaték
0,2–0,25Nm (1,7–2,2hüvelykfont)
Végződtetés módja
Csavar - szorítókengyel (feszítőhüvely)
Vezetékcsupaszítási hossz
7mm
Rögzítés módja
Lengő (soros)
Érintkező anyaga
rézötvözet
Áramerősség (IEC)
17,5A
Ház anyaga
Poliamid (PA), nejlon, üvegszálas
Feszültség (IEC)
320 V
Szigetelés magassága
0,437" (11,10mm)