BT151-800R,127
DigiKey raktári szám
1740-1069-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BT151-800R,127
Leírás
SCR 800V 12A TO-220AB
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
SCR 800 V 12 A Standard helyreállítás Furatszerelt TO-220AB
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BT151-800R,127 modellek
Kategória
Max. tartóáram (Ih)
20 mA
Gyártó
WeEn Semiconductors
Max. záróirányú áram
500 µA
Csomagolás
Csőtár
Nem ismétlődő áramlökés 50, 60Hz (Itsm)
120A, 132A
Alkatrész státusza
Aktív
SCR típusa
Standard helyreállítás
Záróirányú feszültség
800 V
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Max. gyújtófeszültség (Ugt)
1.5 V
Rögzítés módja
Furatszerelt
Max. gyújtóáram (Igt)
15 mA
Tokozás
TO-220-3
Nyitóirányú feszültség (Utm) (max.)
1.75 V
Gyártói tokozás
TO-220AB
Nyitóirányú áram - It (AV) (max.)
7.5 A
Alap típusszám
Nyitóirányú áram - It (RMS) (max.)
12 A